Klientka podstoupila laserové odstranění mateřského znaménka v blízkosti koutku úst. Jednalo se o histologicky bezproblémový útvar a důvod k odstranění byl kosmetický.

Průběh hojení

Fotografie pořízena v den zákroku. Na levé tváři se nachází růžovo-hnědá drobná ranka asi o velikosti 0,3 x 0,3 mm.

znamenko1

Dva dny po první aplikaci byla opět aplikována planární rázová vlna. Okolí ranky je výrazně hladší a barva bledší. Tato fotografie ukazuje stav před druhou aplikací.

znamenko2

14 dní po první aplikaci (12. od druhé) je ranka i její okolí zcela vyhojeno a to tak, že pouhým okem je původní tkáň k nerozeznání od nově vzniklá (absence zjizvení). 3. aplikace již nebylo potřeba.

znamenko3

Závěr

Klientka absolvovala celkem 2 aplikace planární rázové vlny, přičemž první proběhla ihned v den odstranění znaménka. Díky včasnému působení rázu došlo ke stimulaci produkce nových elastických vláken, díky čemuž došlo k minimalizování výsledného zjizvení. Po uplynutí 14 dní byla ranka po odstraněném znaménku kompletně vyhojena.

Klientka je s průběhem léčby a výsledkem terapií velice spokojena a souhlasí se zveřejněním průběhu léčení a výsledku terapie včetně fotografií.

Klientka podstoupila laserové odstranění mateřského znaménka v blízkosti koutku úst. Jednalo se o histologicky bezproblémový útvar a důvod k odstranění byl kosmetický.

Léčba našich klientů

Zrychlení hojivého procesu u popáleného prstu na noze

Na FYZIOkliniku se dostavila paní, která si opařila ukazováček na noze horkou vodou. Průběh hojení Ihned po opaření si klientka sundala ponožku [...]

Zrychlení hojivého procesu u spáleniny pod kolenním kloubem

Na naší kliniku přišla slečna s popáleninou v oblasti vnější strany nohy pod kolenním kloubem. Popálení o rozsahu cca 8 [...]

Zrychlení hojivého procesu u bércového vředu

Klientka ve věku 89 let s bércovými vředy žilní nebo smíšené příčiny. Kromě základní diagnózy měla klientka diagnostikovanou hypertenzi, diabetes [...]

Všechny příběhy